Absolventi KBT výcviku

Absolventi 2-ročného výcviku  z roku 1997

PhDr. Alžbeta Dobrovodová, Prievidza
MUDr. Danica Hudecová, Prievidza
PhDr. Anna Lehotská, Lučenec
Mgr. Jolana Múdra, Pata
MUDr. Jozef Benkovič, Muráň
Mgr. Mária Cárachová, Ružomberok
MUDr. Elena Poloncová, Liptovský Mikuláš
MUDr. Sabina Hrubá, Martin
MUDr. Lucia Žlnayová, Bratislava
Mgr. Božena Doničová, Žilina
MUDr. Jana Frankovičová, Košice

Absolventi 2-ročného výcviku  z roku 1998

Mgr. Alena Filípková, Bojnice
MUDr. Ľubor Michňa, Ružomberok
PhDr. Milan Sedláček, Rimavská Sobota
PhDr. Katarína Petrová, Prešov
Mgr. Emília Kolárová, Žilina

Absolventi 2-ročného výcviku  z roku 1999

MUDr. Elena Marušáková, Prešov
Mgr. Monika Navrátilová, Ružomberok
PhDr. Ľubica Pastoreková, Partizánske
MUDr. Dagmar Štrocholcová, Žilina
MUDr. Dagmar Zitová, Topoľčany
PhDr. Oľga Filková, Nižná
PhDr. Anna Štefková, Kláštor pod Znievom
PhDr. Dagmar Tuková, Trstená

Absolventi 2-ročného výcviku  z roku 2000

MUDr. Jana Bahledová, Zvolen
PhDr. Valéria Hrubejová, Rožňava
PhDr. Anna Komarová, Prešov
MUDr. Pavol Krkoška, Čadca
MUDr. Naďa Kuriačková, Levice
Mgr. Eva Ondrejková, Martin
PhDr. Jana Petričková, Ružomberok
PhDr. Hilda Pisáková, Košice
PhDr. Jana Samsonová, Skalica
MUDr. Beata Pašková, Praha , Česká republika

Absolventi 4-ročného výcviku spĺňajúci kritériá EÚ z roku 2001

PhDr. Viera Páleníková, Bratislava
Mgr. Monika Piliarová, Košice
Mgr. Tomáš Václavek, Žilina
Mgr. Anna Kuchtová, Košice 
MUDr. Adriana Smiešková, Košice
PhDr. Magdaléna Matušková, Piešťany 
PhDr. Alena Karašinská, Martin
PhDr. Pavel Csáder, Nitra
MUDr. Jela Hrnčiarová, Muráň 2
MUDr. Edita Koprdová, Muráň 2
MUDr. Júlia Chválová, Košice 
MUDr. Mária Martinove, Muráň 2
PhDr. Adriana Wzošová, CSc., Poprad
MUDr. Kornélia Fabišíková, Košice 
PhDr. Ján Šútovec, Martin

Absolventi 4-ročného výcviku spĺňajúci kritériá EÚ z roku 2003

Mgr. Ján Záskalan, Psychológ BB, Banská Bystrica
Mgr. Marianna Šramková, Svit
Mgr. Lucia Šútorová, Žilina
PhDr. Daniela Šútorová, Martin
PhDr. Gabriela Hollá, Martin
PhDr. Kata Piačková, Liptovský Mikuláš
PhDr. Michal Oláh, Bratislava
Mgr. Jana Stražáková, Trenčín
MUDr. Branislav Moťovský, Trenčín
PhDr. Milina Bubeníková, Vrútky
PhDr. Mária Sadivová, Prešov
MUDr. Peter Fedorčuk, Košice 
PhDr. Eva Plencnerová, Bratislava
PhDr. Anna Dvorská, Bratislava
PhDr. Alica Vradianová, Bratislava
PhDr. Jana Grešová, Bratislava
Mgr. Mária Oravčíková, Prievidza
Mgr. Monika Henczeová, Komárno
Mgr. Ľubica Zibrínová, Prešov
Mgr. Alena Fecková, Prešov
PhDr. Soňa Brašeňová, Žiar nad Hronom
PhDr. Anna Štetinová, CSc., Banská Štiavnica
MUDr. Andrea Žišková, Pezinok
Mgr. Denisa Andrášová, Kežmarok

Absolventi 4-ročného výcviku spĺňajúci kritériá EÚ z roku 2004

MUDr. Beáta Korbová, Bardejov
MUDr. Róbert Kačeňák, Košice
PhDr. Katarína Budinská, Nové Zámky
Mgr. Katarína Gromošová, Prešov
MUDr. Katarína Ackermanová, Košice
MUDr. Ľubica Ferenčáková, Košice
PhDr. Katarína Fekeová, Trebišov
MUDr. Alfonz Porvažník, Snina
PhDr. Gabriela Kernová, Spišská Nová Ves 
PhDr. Valéria Samselyová, Košice
MUDr. Alexandra Drábová, Košice 
Mgr. Viera Kasanická, Lipt. Mikuláš 
Mgr. Andrea Juhásová, Jelenec 442
MUDr. Ľubica Paučulová, Prešov
MUDr. Tatiana Petrušová, Košice
MUDr. Ivana Bučková, Košice
MUDr. Zuzana Janíková, Lipt. Mikuláš
MUDr. Amália Balážiová, Humenné
PhDr. Miroslava Orolová, Košice

Absolventi 4-ročného výcviku spĺňajúci kritériá EÚ z roku 2005

Mgr. Veronika Gombalová, Lučenec
Mgr. Michaela Kubišová,Nové Mesto nad Váhom 
MUDr. Radovan Vaškovský, Nitra 
PhDr. Renáta Melicheríková, Opatovce nad Nitrou 
Mgr. Viera Vojvodinská, Galanta 
Mgr. Katarína Széherová, Bratislava
PhDr. Miroslava Vašková, Sereď 
PhDr. Viera Hudečková, Marianka 
MUDr. Dana Ignjatovičová, Banská Bystrica 
MUDr. Magdaléna Sečová, Piešťany
Mgr. Zuzana Machajová, Dolný Kubín 
MUDr. Viktor Segeda, Lužianky 
Mgr. Soňa Kosorinová, Levice
Mgr. Denisa Demovičová, Nitra 
Mgr. Gabriela Vetráková, Bratislava
MUDr. Rastislav Korba, Bardejov 
Mgr. Kristína Čmelíková, Veľký Šariš
Mgr. Iveta Cehelníková, FNsP, psych. odd., Prešov 
MUDr. Ivica Kmečová, Košice
prom. psychológ Viera Mosejová, Prešov 
Mgr. Tatiana Rusnáková, Modra
Mgr. Alica Kantorková, Bratislava 
Mgr. Ivana Havadejová, Prešov 
MUDr. Katarína Loncková, Višňové 
MUDr. Eva Kotuľáková, Bardejov 
PhDr. Alena Babirátová, Trnava

Absolventi 4-ročného výcviku spĺňajúci kritériá EÚ z roku 2006

Mgr. Ťapušíková Mariana, Nitra 
MUDr. Pavlíková Marta, Cabaj – Čápor 
Mgr. Bultmanová Diana, Hlohovec
Mgr. Štaffenová Viera, Turie
Mgr. Ilavská Martina, Trenčín 
Mgr. Némethová Vladimíra, Komárno
Mgr. Mažárová Katarína, Trenčín
MUDr. Burič Miloš, Humenné
Mgr. Bodnárová Beáta, Prešov
Mgr. Sotáková Gabriela, Prešov
MUDr. Motýľová Marcela, Prešov
MUDr. Bednářová Aneta, Prešov
Mgr. Kleinová Dagmar, Detva
Mgr. Jančušková Iveta, Liptovský Mikuláš 
Mgr. Nociar František, Zvolen
MUDr. Smetánka Andrej, Bojnice
Mgr. Bodo Branislav, Košice
MUDr. Tolin František, Rožňava
Mgr. Režová Andrea, Nitra
MUDr. Višňovský Eduard,Nitra
MUDr. Nejman Pavel Kondratev, Tornaľa
Mgr. Némethová Zdeňka, Bratislava 
Mgr. Melicherčíková Lucia, Dolný Kubín

Absolventi 4-ročného výcviku spĺňajúci kritériá EÚ z roku 2008

MUDr. Uhrín Maroš, Topoľčany
PhDr. Jakubovová Rudolfa,  Košice
Mgr. Trošoková Alexandra, Poprad
MUDr. Ohrablo Peter, Bratislava
Mgr. Šimková Simona, Košice
MUDr. Vrbová Gabriela, Hronovce
PhDr. Sokáčová Slávka, Prešov
PhDr. Kordovanová Juliána,  Prešov
Mgr. Dusková Lejková Ľubica,  Šaca
PhDr. Benkovič Andrej,  Partizánske
Mgr. Ladomerská Ivana,  Zvolen
MUDr. Glamošová Anna,  Raková  
Mgr. Dubovcová Zuzana,  Lipt. Mikuláš
Mgr. Hofericová Silvia,  Bytča
PhDr. Vozárová Zuzana,  Rožňava
MUDr. Gašpírová Monika,  Martin
Mgr. Jašeková Slávka,  Martin

Absolventi 4-ročného výcviku spĺňajúci kritériá EÚ z roku 2010

Soňa Belanská,Bratislava
Ľubomír Čornák,Nitra
Gabriela Erhardtová,Liptovský Mikuláš
Nora Gavendová,Opava, ČR
Monika Gregorová ,Leopoldov
Miriama Bendová,Žilina
Angelika Hencze,Dunajská Streda
Jana Kmeťková,Liptovský Mikuláš
Mariana Hupková,Nitra
Silvia Kerčáková,Galanta
Daniel Kotrč,Kysucké Nové Mesto
Janka Kuffová,Ružomberok
Silvia Lúčna,Pezinok
Mária Durcová – Mikulová,Šamorín
Ľubica Ondrisová,Piešťany
Zuzana Bolibruchová-Rochová ,Levoča
Eva Škorvagová,Žilina
Henrieta Tóthpetiová,Leopoldov
Zdenka Trokanová,Frýdek-Mýstek, ČR
Alena Žabková,Kysucké Nové Mesto
Silvia Trnovcová, Pezinok
Roman Hradil, Ústí nad Labem

Absolventi 4-ročného výcviku spĺňajúci kritériá EÚ z roku 2011

Mgr. Bittner Martin, Zvolen
PhDr. Oravcová Zuzana,  Podhradie
Mgr. Hrmová Michaela,  Nitra
PhDr. Bariaková Mária,  Modrý Kameň
PhDr. Ženková Viktória,  Košice
Mgr. Pechová Marianna,  Zlaté Moravce
Mgr. Hartsfield Veronika,  Kláštor pod Znievom
Mgr. Vojvodinská Júlia,  Humenné
PhDr. Kotianová Antónia,  Lipt. Mikuláš
Mgr. Hrašnová Mária,  Hrnčiarovce nad Parnou